Robert Ruchała trybuna ludu

Trybuna Ludu #40 – Robert Ruchała: „Szczerze powiedziawszy jak widzę tych chłopów na żywo to…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 31 marca 2023

Zapraszamy wszystkich sympatyków MMA do zapoznania się z czterdziestym odcinkiem programu 'Trybuna Ludu’. Tym razem na pytania zadane przez fanów odpowiadał Robert Ruchała, tymczasowy mistrz KSW w kategorii piórkowej.

Robert Ruchała na gali KSW 80 w Lubinie wywalczył tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Mimo zmęczenia po długim okresie przygotowawczym Robert znalazł czas na to by odpowiedzieć na pytania zadane przez fanów.

W 40. odcinku cyklu „Trybuna Ludu” padło między innymi podchwytliwe pytanie o to czy Robert podjąłby się wyzwania i stoczyłby pojedynek z zawodnikiem kategorii ciężkiej lub półciężkiej, mało tego jeden z fanów zasugerował, że pojedynek musiałby odpowiadać Robertowi stylistycznie tak by mógł go wygrać.

Oto co Ruchała powiedział na ten temat:

„Wiesz co problem jest taki, że nie oglądam wagi ciężkiej praktycznie. Wiem, że jest de Fries, wiem że jest Pudzian, Omiealńczuk, Prasel, no i to w sumie chyba tyle. Bo Narkun nie jest. Oj kurcze nie wiem szczerze powiedziawszy jak widzę tych chłopów na żywo to nie chciałbym się z nimi bić. Pamiętam jak kiedyś mi Pudzian pionę przybił i wystarczy mi ta piona, nie mam zamiaru wchodzić do klatki z żadnym z nich. To co mi pionę przybił to do końca życia będę pamiętał.”

Trybuna Ludu #40 – Robert Ruchała

Leave a rating
0
1