Super Rizin 2 Ito vs Kondo

Zawodnicy skoczyli sobie do gardeł na konferencji przed galą Bellator vs. Rizin 2!

Bartosz Sobczak
0
Published: 06 lipca 2023

Organizacja Rizin ogłosiła nazwiska uczestników kolejnej walki, która odbędzie się na gali Super Rizin 2. Fighterów zaprezentowano na specjalnej konferencji prasowej przed galą Bellator vs. Rizin 2. Yuki Ito i Hiroya Kondo skoczyli sobie do gardeł podczas spotkania twarzą w twarz!

Organizacja Rizin ogłosiła nazwiska uczestników kolejnego pojedynku, który odbędzie się 30 lipca na gali Super Rizin 2. To właśnie tego dnia zostanie także rozegrana gala Bellator vs. Rizin 2!

W starciu zakontraktowanym w limicie do 58 kilogramów zmierzą się Yuki Ito oraz Hiroya Kondo. Będzie to zatem bratobójcze starcie Japończyków, którzy przegrywali swoje ostatnie starcia. Sprawa wydaje się być zatem jasna – tylko wygrany tego pojedynku utrzyma się w organizacji Rizin!

Zawodnicy pojawili się na konferencji prasowej w towarzystwie prezesa Nobuyukiego Sakakibary, który usiadł między nimi. Nawet w trakcie odpowiedzi na pytania dziennikarzy Ito i Kondo rzucali sobie wymowne spojrzenia, a w końcu jeden z nich nie wytrzymał, wstał i ruszył w kierunku rywala. Na szczęście zawodnicy zostali po chwili rozdzielni przez ochronę i pracowników organizacji.

Nagranie video oraz zdjęcia znajdziecie poniżej. Start akcji w 4:40.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments