Zmiana kursów bukmacherskich w walce Damian Janikowski – Mateusz Kubiszyn!

S
0
Published: 14 listopada 2022

Organizacja HIGH League już w grudniu powraca do Atlas Areny w Łodzi. Na kibiców oprócz freak fightów czekają także sportowe starcia. W klatce zobaczymy brązowego medalistę igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku. Damian Janikowski zmierzy się z jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Poznaliśmy właśnie kursy bukmacherskie, a eksperci wskazali faworyta.

Druga największa organizacja freak fight w Polsce potwierdziła kolejne wypożyczenie z KSW. Damian Janikowski, wejdzie do nowego świata, a jego rywalem będzie nie kto inny, jak Mateusz „Don Diego” Kubiszyn! Były reprezentant Polski w zapasach od marca ubiegłego roku nie potrafi ustabilizować formy. Ostatni pojedynek na gali KSW 74 z Tomem Breesem był na to szansą, jednak zakończył się w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Walka Janikowski vs Kubiszyn odbędzie się na zasadach MMA. Starcie zostało zakontraktowane na 3 rundy po 3 minuty każda. Taki dystans zdaje się faworyzować Janikowskiego, który natychmiast mógłby przejść do wywarcia presji swoimi zapasami. Nie można jednak ignorować umiejętności Mateusza Kubiszyna, który jest bardzo wytrzymały, a w stójce potrafi perfekcyjnie demolować swoich rywali.

Janikowski wszystkie swoje pojedynki stoczył dla federacji KSW, gdzie odniósł 7 zwycięstw w 12 walkach. Wszystkich rywali skończył przed czasem. Ostatnią wygraną zaliczył na gali w marcu, kiedy to ciężko znokautował Tomasza Jakubca i zdobył bonus za nokaut wieczoru.

Janikowski vs Kubiszyn – kursy bukmacherskie

Od początku, gdy ogłoszone zostało hitowe zestawienie delikatnym faworytem był Damian Janikowski. Po kilku dniach kursy na zawodnika KSW drastycznie spadły i już teraz można śmiało stwierdzić, że według ekspertów jest on murowanym faworytem. Na zwycięstwie Kubiszyna możemy zatem nieźle zarobić!

Galę obstawisz tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera eFortuna.pl, który jest oficjalnym sponsorem m.in takich organizacji jak KSW, czy właśnie HIGH League. Rejestrując się tutaj, otrzymasz darmowe 20 zł, które możesz wykorzystać na dowolny zakład.

W Fortuna TV dostępne są również darmowe transmisje z wszystkich gal UFC!

Poniżej aktualne kursy na walkę Janikowski – Kubiszyn.

Gala HIGH League 5 już 10 grudnia w Atlas Arenie, Łódź! Jak typujecie? Zawodnik KSW poradzi sobie z Mateuszem Kubiszynem?

Leave a rating
0
0