Bellator kontrakty nowe Pettis Mix

Bellator przedłużył kontrakty z gwiazdami przed walką unifikującą pasy mistrzowskie!

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 lipca 2023

Organizacja Bellator poinformowała za pośrednictwem social mediów o podpisaniu nowych kontraktów z dwoma gwiazdami! Sergio Pettis i Patchy Mix przedłużyli kontrakty przed walką unifikującą pasy mistrzowskie kategorii koguciej.

Sergio Pettis (23-5) na gali Bellator 297 obronił pas mistrzowski kategorii koguciej w starciu z Patricio Freire. Młodszy z braci Pettis zdominował Brazylijczyka w superfightcie mistrzów i pozostał na tronie kategorii do 62 kilogramów. Akcje z tej walki możecie zobaczyć w dedykowanym artykule. Bellator 297 – zapaśniczy kocioł, obrotowe kopnięcia, brutalne nokauty.

Nie trzeba było długo czekać by organizacja Bellator ogłosiła przedłużenie umowy z Pettisem. Sergio podpisał nowy kontrakt na lepszych warunkach. Tradycyjnie nie podano dokładnej długości umowy jednak wiemy, że kontrakt będzie obowiązywał przez kilka lat i w tym czasie mistrz kategorii koguciej stoczy kilka walk.

Nową umową z Bellatorem związał się także Patchy Mix, czyli tymczasowy mistrz kategorii koguciej. Mix zaprezentował się fenomenalnie pod koniec kwietnia na gali Bellator 295 na Hawajach kiedy posłał Raufeona Stotsa na deski potężnym kolanem. Mix dzięki temu wygrał Grand Prix kategorii koguciej, wywalczył tymczasowy pas mistrzowski, a także zgarnął czek wysokości miliona dolarów.

To właśnie ta wygrana była także dla Patchy’ego przepustką do starcia z Sergio Pettisem, posiadaczem pełnoprawnego tytułu. W przypadku nowej umowy Mixa, także nie znamy zbyt wiele szczegółów, wiemy jedynie, że obowiązuje ona na kilka lat i kilka pojedynków.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments