Pasternak z dużym szacunkiem o Sararze! „To najlepszy puncher, z jakim kiedykolwiek walczyłem” [WIDEO]

S
0
Published: 25 maja 2023

Niemałym zaskoczeniem dla wielu kibiców okazała się kolejna walka Tomasza Sarary. Były już zawodnik KSW zadebiutuje we freak fightach, a jego rywalem będzie Michał Pasternak.

Fighterzy spotkają się już 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Obaj prezentują całkiem odmienne style walki. Sarara przez lata występował na arenie kick-bokserskiej, gdzie odnosił wiele sukcesów, jak mistrzostwo FEN, czy WKN. Popularny „Wampir” z kolei słynie ze znakomitego parteru i jego dominującą dyscypliną jest MMMA.

Zawodnicy spotkają się jednak „w połowie drogi”. Ich walka na High League 7 zakontraktowana została w boksie w małych rękawicach, co faworyzuje Sararę. W rozmowie z kanałem Fansportu TV Michał Pasternak oddał szacunek rywalowi i przyznał, że jest to ogromne wyzwanie, które wiele dla niego znaczy.

Bardzo dużo. To jest mega wyzwanie sportowe. To będzie najlepszy puncher, z jakim kiedykolwiek walczyłem. I druga sprawa jest taka, że nie będę mógł szukać ratunku w parterze, tylko będę musiał z nim walczyć na pięści. Jest to dla mnie mega wyzwanie i mentalnie muszę się do tego naprawdę dobrze przygotować.

Kursy bukmacherskie na High League 7: Tomasz Sarara vs Michał Pasternak

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments