Wiktoria Czyżewska vs. Sandra Succar KSW 85 Nowy Sącz

Wiktoria Czyżewska zawalczy na KSW 85!

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 lipca 2023

Najmłodsza zawodniczka federacji KSW, Wiktoria Czyżewska stoczy kolejny pojedynek w okrągłej klatce. 19 sierpnia na gali KSW 85 w Nowym Sączu Polka zmierzy się z Sandrą Succar. Będzie to starcie dwóch niepokonanych zawodniczek!

W ostatnich dniach federacja KSW ogłosiła kilka walk na galę KSW 86 we Wrocławiu. Zaanonsowano między innymi pojedynek Michała Michalskiego z Dominikiem Humburgerem, a także debiut Viktora Pesty. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie walki do której dojdzie na KSW 85 w Nowym Sączu.

W okrągłej klatce federacji KSW zmierzą się dwie niepokonane zawodniczki. Najmłodsza fighterka w KSW Wiktoria Czyżewska podejmie Sandrę Succar, zawodniczkę pochodzącą z Libanu. Walkę pań zakontraktowano w limicie kategorii muszej (-57 kg). W ubiegłym miesiącu informowaliśmy was o treningach Czyżewskiej w American Top Team.

Wiktora Czyżewska w grudniu zeszłego roku zadebiutowała w KSW i podczas gali KSW 77 błyskawicznie znokautowała Oleksandrę Karasevę. Dla Polki była to druga zawodowa wygrana i drugie efektowne zwycięstwo przez nokaut. Zawodniczka z Końskich jest na początku zawodowej drogi przez świat MMA, ale ma już na koncie wiele sukcesów w sporcie amatorskim.

Zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC.

Pochodząca z Libanu Sandra Succar zadebiutowała w zawodowym MMA w maju tego roku i szybko zdobyła pierwszą wygraną przed czasem. W drugiej walce, która odbyła się miesiąc później, Sandra ponownie zatryumfowała.

Podczas KSW 85 Succar wyjdzie do profesjonalnego boju po raz trzeci. Wcześniej zawodniczka z Libanu z sukcesami rywalizowała w amatorskim MMA. Sandra jest mistrzynią świata organizacji GAMMA z roku 2021 i brązową medalistką tych zawodów z roku 2019. W zeszłym roku wywalczyła również złoty medal podczas Mistrzostw Azji i Pacyfiku GAMMA 2022.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments